Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Největší zajímavosti z každé oblasti

Elektromobily a nabídka současného trhu

Elektromobily jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat posledních let. Jsou považovány za ekologické a jejich obliba jde stále nahoru. Jsou sice dražší, ale přesto čím dál dostupnější. Také se pomalu vyrovnávají klasickým spalovacím motorům a v některých případech je i předčí.

Jak bojovat s únavou

Únava je symptomem dnešní doby. Alespoň příležitostně jí trpí většina lidí. Někdo více, někdo méně, ale málokomu se vyhne úplně. Většinou za ni může špatná životospráva a špatně nastavený mindset. Přitom stačí tak málo, abyste byli plní energie a užívali si život naplno.

Udržitelná móda a její dostupnost

V posledních letech se obracíme k ekologickému a udržitelnému způsobu života. S tím souvisí také udržitelná móda, často z lokálních zdrojů a v duchu fair trade. Kvalitní, nadčasová a z těch nejlepších materiálů. Vyrobená s láskou. Taková, která za pár měsíců nezapadne v přívalu nových kolekcí. Udržitelný způsob života je však mnohem víc.

Jak pečovat o achatiny

Šnek větší než dlaň. Achatiny se staly v posledních letech oblíbenými domácími mazlíčky. Nezaberou místo a jsou nenáročné – ke spokojenosti jim stačí kousek něčeho dobrého a čisté prostředí. A občas pohladit. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit.

Jak využít stará okna

Bouráte? Přestěhovali jste se do nového domu a na šli jste hromadu starých oken? Nebo se vám povalují ve sklepě už věčnost a vy nevíte, co s nimi? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak je kreativně využít.

Chia semínka pro zdraví

Chia semínka obsahují velkou škálu pro tělo prospěšných látek. Jsou plné energie a pomáhají s prevencí v boji proti civilizačním chorobám a únavě. Kromě spousty benefit jsme pro vás připravili také recept na chia puding.

Švestka jako dar přírody

Příroda nám přináší celou řadu tělu prospěšných darů, jejichž látky pomáhají předcházet řadě onemocnění, mezi které patří i civilizační choroby, a uvádí fungování lidského těla do rovnováhy. Švestkové výtažky se v rámci celostní medicíny používají již více než 2000 let. Setkat se s nimi můžeme i v kosmetice.

Operace očních víček

Operace očních víček je jedna z nejčastějších kosmetických procedur. Vyhledávaná je zejména ženami ve středním věku, ale mezi uchazeči je možné najít i muže. Omlazení obličeje, které operace očních víček zprostředkuje, je žádanou změnou v celkové vizáži ženy. Mladší a jasnější pohled i vzhled přidá ženě na sebevědomí a spokojenosti.

Co je microblanding?

Úpravu obočí není radno podceňovat. Obočí totiž výrazně dokresluje tvář a je zásadní pro dokonalý vzhled. To už je ostatně v dnešní době všeobecně známo, a tak se ženy (a ani muži již nejsou výjimkou) o své obočí pečlivě starají.

Bezbariérové bydlení poblíž Prahy

Pokud hledáte alternativu pro dům s pečovatelskou službou blízko Prahy, navštivte náš Seniorpark. Naše služby je možné přirovnat k domovu pro seniory, o všechny naše nájemníky se staráme opravdu pečlivě a s láskou. Máme v nabídce nejen bezbariérové bydlení pro každého ubytovaného, ale také zajistíme jeho pocit bezpečí a sounáležitosti se sousedy a našim personálem.

Jak správně odstranit klíště u psa a kočky?

Klíšťata jsou přenašeči nepříjemných chorob, je tedy nutné naučit se je snadno odstranit ze zvířete.  Hlavní pomůckou je v tomto případě speciální háček. Je nutné jej přiložit co nejblíže ke kůži psa, nebo kočky. Uchopit klíště a jemně ho vytáhnout. Zkontrolovat, zda je celé a zda jsme odstranily i kusadla. Poté je nutné místo desinfikovat, a místo po čase zkontrolovat. Možné zdravotní komplikace, zejména horečka, malátnost či kulhání zvířete, jsou impulsem ke kontaktování veterináře. Tyto příznaky se nedostaví ihned, ale mohou se projevit i rok po přisátí klíštěte. Nutné je také klíště ihned vyhodit, spálit, nebo utopit. Pejska nebo kočku také odměňte za výdrž při vyndávání a sledujte jej po určitou dobu, zda nejeví známky nákazy.

Jak vybrat ty pravé zásnubní prsteny?

Zásnuby a svatba patří k zásadním okamžikům lidského života. Z romantické podstaty žádosti o ruku je jasné, že větší váhu správnému průběhu zásnub přikládají ženy. Od muže se očekává, že vše vymyslí, správně načasuje, zařídí a to přesně podle nejtajnějších a dlouho promýšlených představ své vyvolené. Se vším vám nepomůžeme, ale můžeme se společně pozastavit nad výběrem zásnubního prstenu.

Dalux BIM prohlížeč v češtině zdarma!

Dalux rozšiřuje digitalizaci ve stavebnictví na českém a slovenském trhu a nabízí BIM prohlížeč v češtině zdarma!

Kvalitní beton pro Vaši stavbu

Monolitické stavby z betonu umožňují realizaci v krátké době včetně vyprojektování. Pro realizaci monolitických konstrukcí je ovšem potřeba systémové bednění. Obraťte se na profesionály pro návrh a pronájem bednění, případně na výrobu bednění atypických tvarů. Bednění poskytne monolitickým betonovým konstrukcím konečný tvar, můžete si vybrat mezi bedněním stěn, bedněním sloupů, stropních konstrukcí a různých atypických tvarů.

Kabelka jako pomocník i módní ikona

Osobní kabelka je pomocníkem každé ženy, uschová si v ní nejen peněženku s mobilem, ale také důležité pomůcky pro celý den. Moderní jsou dnes lehké, crossbody kabelky, které mají nastavitelný popruh na rameno. Díky tomu máte obě ruce volné, a tak pokud jste na procházce s dětmi či jedete na kole, můžete se věnovat i jiným činnostem, než je držení tašky. Crossbody kabelky se dnes šijí v mnoha moderních stylech, s různými barevnými kombinacemi, ozdobnými flitry a v rozličných velikostech. Mají podšitou vnitřní část a zapínání na zip. Vyberte si kabelku z kvalitních materiálů a bude Vám sloužit dlouhá léta. Důležité je také vhodně ji zkombinovat se stylem oblečení, takže pokud vyrážíte často sportovat, či za kulturou, pořiďte si pro každou příležitost osobitou kabelku, Vaše celková vizáž se tím jen pozvedne.

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.