Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Bydlení

Jak funguje tepelné čerpadlo?

8. 9. 2023

Pokud se hodláte pustit do stavění domu nebo jeho rekonstrukce, dříve nebo později vás nemine jedna nezbytnost. A sice zamyslet se nad způsobem vytápění svého budoucího domova. Bohužel jsme v poslední době svědky značného zdražování a tak by každý z nás nejraději zvolil takové řešení, které vám do budoucna zajistí co nejnižší náklady na vytápění.

Správná péče o povlečení prodlouží jeho životnost

19. 7. 2022

Ložní prádlo je součástí našeho spánku. Trávíme s ním spoustu času a ani si to neuvědomujeme. Správná péče o ložní prádlo nám zajistí prodloužení jeho životnosti, ale také zlepší hygienické standardy. Na polštáři spočívá během noci naše tvář a nedostatečně vyprané ložní prádlo může dokonce způsobit vleklé kožní problémy.

Jak na úrodný balkon uprostřed města

31. 5. 2022

Zelená barva uklidňuje. A pokud se nachází na rostlinách, tak to platí dvojnásob. V městských bytech je však problém s nedostatkem prostoru a vybudovat oázu v centru prakticky nejde. Nebo je to přesně naopak? Pojďme se podívat, jak si i vy můžete nechat zazelenat svůj balkón uprostřed města a kochat se krásou květin.

5 tipů, jak zútulnit obývací pokoj

22. 2. 2022

Obývací pokoj je reprezentativní místnost. Zveme sem svoje návštěvy a chceme, aby se tu každý cítil dobře. Ústředním bodem obýváku bývá gauč a dalšími výraznými prvky jsou televize a obývací stěna. Zakouzlete s rozestavením nábytku, přidejte pár drobností navíc a povzneste prostor na vyšší úroveň.

Celoroční bydlení v maringotce

30. 12. 2021

Alternativní bydlení se stává v poslední době stále větším trendem, který dodává lidem pocit naprosté svobody. Stále více lidí volí tento způsob bydlení, díky kterému ušetří peníze za nájem či hypotéku. Věděli jste, že v maringotce může bydlet celá rodina? Je tomu skutečně tak, protože bytoví designéři přicházejí se stále lepšími nápady jak ušetřit a využít každé místo.

Jak využít stará okna

19. 10. 2021

Bouráte? Přestěhovali jste se do nového domu a na šli jste hromadu starých oken? Nebo se vám povalují ve sklepě už věčnost a vy nevíte, co s nimi? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak je kreativně využít.

Bezbariérové bydlení poblíž Prahy

30. 10. 2020

Pokud hledáte alternativu pro dům s pečovatelskou službou blízko Prahy, navštivte náš Seniorpark. Naše služby je možné přirovnat k domovu pro seniory, o všechny naše nájemníky se staráme opravdu pečlivě a s láskou. Máme v nabídce nejen bezbariérové bydlení pro každého ubytovaného, ale také zajistíme jeho pocit bezpečí a sounáležitosti se sousedy a našim personálem.