Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Turistika

Lesních požárů stále přibývá

Všichni máme v živé paměti lesní požár v Českém Švýcarsku, který vypukl v červenci 2022. Všichni tehdy napjatě sledovali práci hasičů a doufali, že to zvládnou. Zvládli. Ale smutným faktem je, že lesních požárů na celém světě přibývá.

Naučte se sbírat houby snadno a rychle

Češi jsou národ houbařů. Milujeme sbírání hub, jídla z hub a houby se vyskytují v mnoha našich úslovích. Houbaření máme zkrátka v krvi, ale přesto existují lidé, kteří se sběrem hub začnou až v dospělosti. Jak se naučit sbírat houby a neotrávit se po první smaženici, si prozradíme v dnešním článku.

Top 5 míst v Praze, která musíte navštívit

Naše hlavní město je cílem mnoha návštěvníků z různých koutů světa. Pokud nejste místní a v Praze jste byli naposledy na základní škole, tak to musíte napravit. Najdete zde spoustu krásných turistických cílů, ale i zapadlých krámků, uliček a zákoutí. Dnes vám přinášíme tip na 5 míst, která v Praze rozhodně nesmíte minout.

5 TOP českých rozhleden

Rozhledny jsou oblíbeným turistickým cílem. S jejich výstavbou se v posledních letech roztrhl pytel a najdete mezi nimi opravdové skvosty. Pojďme se podívat na pět rozhledem, které drží prvenství ve své kategorii a rozhodně stojí za návštěvu.

Top 5 míst Vysočiny

Vysočina je krásný kraj na pomezí Čech a Moravy. Najdete zde krásnou přírodu, skvělé podmínky na koupání, lyžování a spoustu památek. Najděte si čas a vyrazte za krásami Vysočiny. Garantujeme vám, že první návštěva nebude poslední. Tento kraj si totiž zamilujete.

5 TOP pražských galerií

Jste opravdovými milovníky umění nebo chcete jen strávit kulturní chvilku ve víru hlavního města naší krásné země? Potom pro vás máme výběru nejoblíbenějších pražských galerií, které potěší svým množstvím stylů opravdu každého. Moderna nebo klasika? Vyberte si sami.

5 TOP míst Jižní Moravy

Plánujete dovolenou? Sami nebo s dětmi, na jeden den nebo na prodloužený víkend? Připravili jsme pro vás několik tipů z Jižní Moravy, které vám přinesou inspiraci. Podívejte se s námi do Moravského Krumlova, navštivte tajemný klášter Rosa Coeli nebo se nechte unést krásami Lednicko-valtického areálu.

Temný turismus nabírá na popularitě

Nejen ve světě, ale i v ČR začíná být stále vyhledávanější tzv. temná turistika. Je to zvláštní druh cestování, které se zaměřuje na místa v minulosti spojená s nějakou tragédií, smrtí nebo utrpením. Zakládá si především na autentičnosti daného prostředí a silných emocionálních prožitcích.