Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Móda

Vlna – materiál, který vás zahřeje

25. 8. 2022

S rozvojem moderních technologií vznikají stále nové a nové materiály, které uspokojí naši poptávku i potřeby. Některé materiály jsou tu s námi od nepaměti a rozhodně nepatří do starého železa. Vlnu lze využívat mnoha způsoby a najde si uplatnění i dnes. Pokud nedáte dopustit na přírodní materiály, tak je vlna to pravé pro vás.

Jak vybrat šaty na ples

8. 4. 2022

Šaty na plesy a společenské události mají přitáhnout pozornost a z jejich nositelky udělat královnu večera. Výběr šatů nenechávejte na poslední chvíli a věnujte mu náležitou péči, která se vám vrátí v obdivných pohledech všech okolo.

Historie jeansů aneb stále in

21. 1. 2022

Alespoň jedny riflové kalhoty má doma každý. Přestože se na trhu pohybují téměř 150 let, tak nepatří do starého železa. V nových obměnách se s nimi setkáváme na přehlídkových molech světových návrhářů i šatnících běžných smrtelníků. Jak riflové kalhoty získaly svůj věhlas, se podíváme v dnešním článku.

Výroba ekologických kosmetických tamponů

30. 11. 2021

Máte vztah k ekologii? Pak vás jistě nadchne možnost vyrobit si vlastní ekologické odličovací kosmetické tampony. Jsou hitem posledních let, a protože je to stále ještě poměrně novinka, většinou jsou cenově hůře dostupné. Alespoň v případě, kdy jich chcete mít zásobu třeba na celý měsíc. Jak tedy na jejich výrobu?

Udržitelná móda a její dostupnost

19. 11. 2021

V posledních letech se obracíme k ekologickému a udržitelnému způsobu života. S tím souvisí také udržitelná móda, často z lokálních zdrojů a v duchu fair trade. Kvalitní, nadčasová a z těch nejlepších materiálů. Vyrobená s láskou. Taková, která za pár měsíců nezapadne v přívalu nových kolekcí. Udržitelný způsob života je však mnohem víc.

Operace očních víček

11. 7. 2021

Operace očních víček je jedna z nejčastějších kosmetických procedur. Vyhledávaná je zejména ženami ve středním věku, ale mezi uchazeči je možné najít i muže. Omlazení obličeje, které operace očních víček zprostředkuje, je žádanou změnou v celkové vizáži ženy. Mladší a jasnější pohled i vzhled přidá ženě na sebevědomí a spokojenosti.

Co je microblanding?

31. 10. 2020

Úpravu obočí není radno podceňovat. Obočí totiž výrazně dokresluje tvář a je zásadní pro dokonalý vzhled. To už je ostatně v dnešní době všeobecně známo, a tak se ženy (a ani muži již nejsou výjimkou) o své obočí pečlivě starají.

Jak vybrat ty pravé zásnubní prsteny?

10. 2. 2020

Zásnuby a svatba patří k zásadním okamžikům lidského života. Z romantické podstaty žádosti o ruku je jasné, že větší váhu správnému průběhu zásnub přikládají ženy. Od muže se očekává, že vše vymyslí, správně načasuje, zařídí a to přesně podle nejtajnějších a dlouho promýšlených představ své vyvolené. Se vším vám nepomůžeme, ale můžeme se společně pozastavit nad výběrem zásnubního prstenu.

Kabelka jako pomocník i módní ikona

3. 8. 2018

Osobní kabelka je pomocníkem každé ženy, uschová si v ní nejen peněženku s mobilem, ale také důležité pomůcky pro celý den. Moderní jsou dnes lehké, crossbody kabelky, které mají nastavitelný popruh na rameno. Díky tomu máte obě ruce volné, a tak pokud jste na procházce s dětmi či jedete na kole, můžete se věnovat i jiným činnostem, než je držení tašky. Crossbody kabelky se dnes šijí v mnoha moderních stylech, s různými barevnými kombinacemi, ozdobnými flitry a v rozličných velikostech. Mají podšitou vnitřní část a zapínání na zip. Vyberte si kabelku z kvalitních materiálů a bude Vám sloužit dlouhá léta. Důležité je také vhodně ji zkombinovat se stylem oblečení, takže pokud vyrážíte často sportovat, či za kulturou, pořiďte si pro každou příležitost osobitou kabelku, Vaše celková vizáž se tím jen pozvedne.