Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Obezita

Jak odvápnit vodovodní baterii?

4. 9. 2023

Kuchyňská baterie je zařízení, jenž je součástí kuchyňského dřezu sloužící k regulaci průtoku teplé a studené vody. Je to velice důležitá součást kuchyně, která umožňuje snadné mytí nádobí, zeleniny, ovoce, rukou a dalších činností spojených s umýváním.
Při výběru kuchyňské baterie je důležité zvážit své potřeby, dispozice dané kuchyňské linky a konkrétní preference členů domácnosti. Mějte na paměti, že kvalitní baterie mohou poskytnout dlouhodobou spolehlivost a pohodlí při vhodném používání a hlavně její pravidelné údržbě.

Těmto dietám se raději vyhněte

12. 10. 2022

Každý z nás občas zatouží udělat něco se svým tělem. Nejčastějším přáním je shození přebytečných kilogramů. V zápalu boje se pak možná pustíme do první diety, která nás na internetu zaujme. V nejlepším případě zhubneme pár kilo a po pár dnech snahu vzdáme. V tom horším si rozhodíme zažívání a ztracená kila nabereme zpět.

Nízkosacharidová dieta – jak opravdu funguje?

14. 9. 2022

Většina z nás touží čas od času shodit nějaké to kilo navíc. Bohužel se často uchylujeme k dietám, které nefungují nebo nám dokonce mohou ublížit. Nízkosacharidová dieta má své věrné zastánce i odpůrce. Jak to s ní vypadá v praxi a máme se jí obávat?

Hubnutí díky kalorickému deficitu

2. 8. 2022

Většina zázračných diet od různých výživových poradců je založena na jedné jediné věci a tou je kalorický deficit. Možná si myslíte, že pro hubnutí musíte vyřadit sacharidy, tuky, jíst jen v určitou hodinu, ale tak to není. Jedinou cestou ke snížení hmotnosti je kalorický deficit.

5 nejčastějších rizik spojených s obezitou

26. 4. 2022

Obezita se řadí mezi jednu z civilizačních chorob, která sebou nese závažné komplikace. Nejde jen o estetiku, ale o celkové zdraví. Tělo je nadměrným nákladem tuku dlouhodobě zatěžováno a snadno dojde k rozvoji některých onemocnění. Pojďme se podívat na ta nejčastěji spojovaná s obezitou.

Hubnutí za pomoci počítání kalorií

2. 3. 2022

Zhubnout pár kilogramů nebo se rovnou vydat na dlouho cestu za zdravým životním stylem není nic jednoduchého, tedy za předpokladu, že to chcete udělat zdravě a trvale. Krátkodobé diety a zkratky nefungují. Naučte se jíst zdravě a ve správném množství. Pomoci vám může počítání kalorií.

Vysoká nadváha aneb když chybí sebeláska

14. 1. 2022

S vysokou nadváhou se potýká stále větší množství lidí. Jedná se o diskutované téma, s kterým je spojena spousta mylných přesvědčení. Zpravidla ze strany lidí, kteří se s tímto problémem osobně ani zprostředkovaně nesetkali. To co je však největším problémem je sebeláska. Stejně jako u jiných fyzických či psychických problémů, i zde je potřeba začít u vztahu k sobě sama.

Počet obézních lidí výrazně vzrůstá. Kde jich najdeme nejvíce?

4. 3. 2016

Obezita je vážný celosvětový problém a šokující je především skutečnost, že po zemi chodí více obézních, než hladovějících lidí. Ačkoliv většina lidí zná důvod své tloušťky, málokdo ji řeší, podíváme se tedy na tento problém pod lupou.