Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Stavebnictví

Zahradní pracovna je zajímavou alternativou

Sedět 8 hodin v kanceláři, koukat z okna osmého patra na ruch města a přemýšlet nad tím, jak krásné by bylo vidět aspoň kousek přírody... to je pracovní realita většiny z nás. Někteří ale mají šanci zařídit si takovou pracovnu i venku.

Moderní lehké montované haly: Budoucnost sportovních a průmyslových objektů

V dnešní době se stále více společností, sportovních klubů a průmyslových podniků obrací k inovativnímu konceptu zateplených montovaných hal. Tyto lehké, ale pevné struktury se stávají středobodem revoluce v oblasti stavebnictví. Nabízí totiž mnoho výhod pro různé odvětví. Prozkoumejme, proč jsou zateplené montované haly tak atraktivní pro sport a průmysl.

Odstranění vlhkého zdiva

Efektivní vysoušení stěn je složitý a zdlouhavý proces, proto mu musí předcházet zjištění a odstranění příčin vlhkosti, z nichž nejčastější je tlak a pronikání zemní vlhkosti do základu v důsledku chybějící izolace nebo její špatný stav.

Vyznáte se v nízkoenergetických domech?

V posledních letech se stále častěji mluví o ekologii a úspoře energie. Možná jste také podlehli tomuto trendu a máte ve všech pojmech jasno, ale pro mnoho lidí je tato oblast stále neznámá. Pojďme se podívat, jaký je rozdíl mezi jednotlivými nízkoenergetickými domky.

Jak opravit praskliny ve zdech

Praskliny ve zdech jsou nevzhledné a mohou ukazovat na vážnější problém v nosných konstrukcích. Kosmetická úprava menších trhlin není nikterak náročná a zvládne ji i méně zdatný kutil. Než se však pustíte do oprav, tak musíte zjistit, proč trhlina vlastně vznikla a problém odstranit.

Dalux BIM prohlížeč v češtině zdarma!

Dalux rozšiřuje digitalizaci ve stavebnictví na českém a slovenském trhu a nabízí BIM prohlížeč v češtině zdarma!

Kvalitní beton pro Vaši stavbu

Monolitické stavby z betonu umožňují realizaci v krátké době včetně vyprojektování. Pro realizaci monolitických konstrukcí je ovšem potřeba systémové bednění. Obraťte se na profesionály pro návrh a pronájem bednění, případně na výrobu bednění atypických tvarů. Bednění poskytne monolitickým betonovým konstrukcím konečný tvar, můžete si vybrat mezi bedněním stěn, bedněním sloupů, stropních konstrukcí a různých atypických tvarů.