Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Kvalitní beton pro Vaši stavbu

Monolitické stavby z betonu umožňují realizaci v krátké době včetně vyprojektování. Pro realizaci monolitických konstrukcí je ovšem potřeba systémové bednění. Obraťte se na profesionály pro návrh a pronájem bednění, případně na výrobu bednění atypických tvarů. Bednění poskytne monolitickým betonovým konstrukcím konečný tvar, můžete si vybrat mezi bedněním stěn, bedněním sloupů, stropních konstrukcí a různých atypických tvarů.

Železobetonové konstrukce jsou progresivním stavebním systémem, stavby z betonu jsou trvanlivé a originální. Zákazníci si často nechávají přiznat beton i v interiéru stavby- tzv. pohledové betony, dům pak získá moderní vzhled. Také veřejné stavby dnes využívají beton, ať už jde o školy, sportoviště, či kulturní stánky. Architekti i inženýři si oblíbili pro svou tvorbu beton, zejména pro jeho nízké nároky na údržbu a dlouhou životnost. Svoje vlastnosti si zachová i pod vodou a nepodlehne povětrnostním podmínkám. Využívá se dokonce pro výrobky v interiérech, jako jsou sanitární zařízení a nábytek. Na zahradách se s ním setkáváme při tvorbě teras i schodišť.

Povrch betonu je možné různě upravovat hlazením, broušením, epoxidovými nátěry apod. Použitím vložek do bednění lze docílit imitace přírodních materiálů jako je kámen či dřevo.

Jestliže potřebujete specialisty na práci s bedněním a betonem, obraťte se na naši firmu. Pracují pro nás odborníci, kteří rozumí práci s betonem a bedněním. Také Vám nabídneme pronájem bednicích systémů, jejich montáž a Vaši stavbu dovedeme k dokonalosti…

Fotografie