Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Únava

Co se děje s tělem, když málo spíme

6. 9. 2022

Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Je to naprosto přirozená součást našich životů a přesto se v poslední době roztrhl pytel s lidmi, kteří trpí nějakou poruchou spánku. Spousta z nich svůj problém bagatelizuje, přestože jim hrozí vážné zdravotní komplikace. Pojďme se podívat, co s naším tělem udělá nedostatek kvalitního spánku.

Jak nám škodí modré světlo

3. 8. 2022

Spánek je přirozená součást života lidí i zvířat. Bohužel stále více lidí trpí nějakou formou poruchy spánku. Málokdo z nich ale tuší, že zakopaný pes může být v něčem tak prostém, jako je světlo. V posledních letech se o problematice modrého světla mluví stále častěji, tak se na ni pojďme podívat podrobněji.

Bylinky, které vám dodají energii

25. 7. 2022

Každý z nás se někdy cítí unaveně a bez energie. Pokud potřebujete rychle doplnit energii a nechcete sahat po kávě, tak můžete vyzkoušet i jinou variantu. Možná najdete nového favorita na ranní šálek nebo si alespoň rozšíříte obzory a ochutnáte nové chutě.

Jak vyzrát na jarní únavu

4. 5. 2022

Jarní únava je nevítaný společník na první slunečné dny. Místo užívání krásných dnů se trápíme s bolestmi doma a sedíme u televize. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se jarní únavě vyhnout nebo ji alespoň výrazně zmírnit. Pojďme se společně podívat, jak s ní můžete zatočit.

Zatočte s únavou díky spánkové hygieně

2. 2. 2022

Spánek je pro tělo naprosto přirozený, ale stále více lidí má problém nejen s usínáním, ale také s kvalitou spánku. Dlouhodobě nekvalitní spánek vede k chronické únavě, která zhoršuje celkovou kvalitu života. Důsledná spánková hygiena dokáže vyřešit spoustu problémů. Dodržujte těchto 7 tipů a zajistěte si kvalitní spánek.

Jak bojovat s únavou

19. 11. 2021

Únava je symptomem dnešní doby. Alespoň příležitostně jí trpí většina lidí. Někdo více, někdo méně, ale málokomu se vyhne úplně. Většinou za ni může špatná životospráva a špatně nastavený mindset. Přitom stačí tak málo, abyste byli plní energie a užívali si život naplno.

Chia semínka pro zdraví

14. 10. 2021

Chia semínka obsahují velkou škálu pro tělo prospěšných látek. Jsou plné energie a pomáhají s prevencí v boji proti civilizačním chorobám a únavě. Kromě spousty benefit jsme pro vás připravili také recept na chia puding.

Záporné ionty jsou klíčem ke zdravému životu

24. 3. 2016

Každý z nás jistě někdy zaznamenal, že je v některý den plný energie a jiný den zase unavený a slabý. Na naší únavě může mít podíl mnoho faktorů, jedním z nich je příliš malé množství záporně nabitých iontů v prostředí, kde žijeme.