Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Zábava

Vybíráme zájezd na víkend - průvodce pro nerozhodné

30. 8. 2022

Zájezdy na víkend nebo prodloužený víkend jsou velmi oblíbené. Nepotřebujete čerpat dovolenou, a přesto si užijete spoustu zábavy a poznání. K mání je spousta destinací u nás i v zahraničí a vybrat tu pravou může být pěkný oříšek. Pojďme si projít několik bodů, které vás navedou k víkendu podle vašich představ.

Deskové hry nejsou jen pro děti

12. 7. 2022

Pokud se řeknou deskové hry, tak si většina představí dětské hry na trávení dlouhých zimních večerů. Moderní deskovky nabízí mnohem víc, než jen zabití času. Pokud vás hraní opravdu chytne, tak se dostanete do úžasného světa a komunity hráčů a už nebudete muset večer přemýšlet, co budete dělat, protože budete hrát deskovky.

Tradiční desková hra Go

12. 4. 2022

Deskové hry zažívají v posledních letech boom. Moderní strategické hry trénují logické myšlení a atraktivní témata nadchnou každého. Co si místo moderních her zkusit přesný opak? Zahrajte si hru Go, která se od pradávna hraje v Číně. Její sofistikovanost a důmyslnost vás možná překvapí. Velké plus je také vizuální atraktivita.

Jak vybrat deskové hry pro nejmenší

29. 3. 2022

Deskové hry jsou bez nadsázky zábava pro celou rodinu na dlouhé večery, do špatného počasí a zabaví vás vždy, když to potřebujete. S výchovou malého hráče se nebojte začít brzo, jen si dejte pozor na dobrý rozjezd, ať mu hraní neznechutíte.

Historie a zajímavosti ze světa šachu

16. 12. 2021

Setkali jste se s kouzelnou hrací deskou s černobílými nebo červenobílými poli? Tato deska poslouží ke spoustě zábavy. Můžete si zahrát dámu, šachy anebo sázky o úrodu? Pojďme se podívat na historii a zajímavosti, které se s hrou pojí. Věděli jste například, že hra šachy vznikla před více než 2000 lety?

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

8. 6. 2017

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.

Nezapomínejte na rozvíjení pracovních vztahů

25. 7. 2016

V zaměstnání je velmi důležité, aby spolu lidé z jednoho oddělení či celého podniku pracovali jako tým, měli mezi sebou dobré vztahy, a pomáhali si v obtížných pracovních záležitostech a situacích.