Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Bezbariérové bydlení poblíž Prahy

Pokud hledáte alternativu pro dům s pečovatelskou službou blízko Prahy, navštivte náš Senior Park. Naše služby je možné přirovnat k domovu pro seniory, o všechny naše nájemníky se staráme opravdu pečlivě a s láskou. Máme v nabídce nejen bezbariérové bydlení pro každého ubytovaného, ale také zajistíme jeho pocit bezpečí a sounáležitosti se sousedy a našim personálem.

Vnímáme fakt, že odstěhovat se takzvaně na stará kolena z vlastního domova může být citlivá záležitost, ovšem s naší výpomocí a společným programem nabízíme skutečný bonus, a to mezilidské vztahy a blízkost se svým okolím. Navíc v opravdu pěkném a téměř rodinném prostředí. Všechny naše Senior Parky mají krásně zařízené moderní byty, s vlastní kuchyňkou, koupelnou a pokojem, do kterého si naši nájemníci přinášejí to nejcennější, co je provázelo životem. Ať už jde o zvířecí mazlíčky, propriety ke koníčkům, jako je malování, fotografování, nebo četba. Také vlastní kuchařské umění, pečení, a další kulinářské počiny je žádoucí provozovat ve vlastní kuchyňce a zvát případně přátele z okolních bytů.

V případě, kdy má senior oslavu narozenin, nebo při podobných příležitostech, je možné, aby si pozval vlastní rodinu a přátele a podle možností je u sebe i nechal přespat. Také ve chvílích, jako je návštěva lékaře, nebo vyzvednutí léků, oceníte, že je Váš blízký ubytovaný v Senior Parku. Máme zde vlastní vozový park a nabízíme obyvatelům projížďky na kontroly, na nákupy i za kulturou.

Pravidelně se v Senior Parku obyvatelé domlouvají na návštěvy muzeí, divadel a kaváren. Také zveme do našich prostor odborníky na různé přednášky, společné tvoření či oslavy jako je vinobraní a podobně. V případě nutnosti je možné objednat si také asistenční služby, jakou je například úklid bytu, opravy v bytě, údržba zeleně, donáška obědu, drobný nákup, vyzvednutí léků a podobně. Také zajištění kontaktu s úřady a doprovod na instituce, či poradenství sociálních služeb, to vše je možné si v Senior Parku domluvit. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, co u Vás naši blízcí mohou získat, pokud se k nám nastěhují.

Fotografie