Články & návody

Firmy pro Vás

Bc. Richard Kunovský, EFAvytvoření finančního plánu k dosažení finanční svobody.

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

STK Nová - STK Olomouc. Technická kontrola vozidel včetně kontroly světlometů.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

DW HYGIENA s.r.o. - HACCP na míru Želiv.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

JD Decentia, s.r.o. Praha - účetnictví online.

Největší zajímavosti z každé oblasti

Jak nám škodí modré světlo

3. 8. 2022

Spánek je přirozená součást života lidí i zvířat. Bohužel stále více lidí trpí nějakou formou poruchy spánku. Málokdo z nich ale tuší, že zakopaný pes může být v něčem tak prostém, jako je světlo. V posledních letech se o problematice modrého světla mluví stále častěji, tak se na ni pojďme podívat podrobněji.

Hubnutí díky kalorickému deficitu

2. 8. 2022

Většina zázračných diet od různých výživových poradců je založena na jedné jediné věci a tou je kalorický deficit. Možná si myslíte, že pro hubnutí musíte vyřadit sacharidy, tuky, jíst jen v určitou hodinu, ale tak to není. Jedinou cestou ke snížení hmotnosti je kalorický deficit.

Bylinky, které vám dodají energii

25. 7. 2022

Každý z nás se někdy cítí unaveně a bez energie. Pokud potřebujete rychle doplnit energii a nechcete sahat po kávě, tak můžete vyzkoušet i jinou variantu. Možná najdete nového favorita na ranní šálek nebo si alespoň rozšíříte obzory a ochutnáte nové chutě.

Správná péče o povlečení prodlouží jeho životnost

19. 7. 2022

Ložní prádlo je součástí našeho spánku. Trávíme s ním spoustu času a ani si to neuvědomujeme. Správná péče o ložní prádlo nám zajistí prodloužení jeho životnosti, ale také zlepší hygienické standardy. Na polštáři spočívá během noci naše tvář a nedostatečně vyprané ložní prádlo může dokonce způsobit vleklé kožní problémy.

Deskové hry nejsou jen pro děti

12. 7. 2022

Pokud se řeknou deskové hry, tak si většina představí dětské hry na trávení dlouhých zimních večerů. Moderní deskovky nabízí mnohem víc, než jen zabití času. Pokud vás hraní opravdu chytne, tak se dostanete do úžasného světa a komunity hráčů a už nebudete muset večer přemýšlet, co budete dělat, protože budete hrát deskovky.

5 tipů, jak ušetřit při nákupu letenek

29. 6. 2022

Cestování na vlastní pěst je dobrodružství, které by měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý cestovatel. Velkou výhodou je soběstačnost a flexibilita, což vám umožní ušetřit na spoustě věcí a užít si dovolenou přesně podle svých představ. Jak ušetřit při nákupu letenek, si prozradíme v dnešním článku.

5 TOP českých rozhleden

29. 6. 2022

Rozhledny jsou oblíbeným turistickým cílem. S jejich výstavbou se v posledních letech roztrhl pytel a najdete mezi nimi opravdové skvosty. Pojďme se podívat na pět rozhledem, které drží prvenství ve své kategorii a rozhodně stojí za návštěvu.

Nejlepší bylinky na čajový detox

21. 6. 2022

V současné době si stěží najdeme čas sami pro sebe. Cítíme se unavení a zahlcení světem. Možná cítíte, že potřebujete dobít baterky a zase se cítit dobře. Zkuste některý z mnoha detoxů, který odlehčí váš organismus a znovu jej nastartuje.

Had jako domácí mazlíček - rady pro začínající chovatele

16. 6. 2022

Toužíte po netradičním mazlíčkovi a napadl vás právě had? V současné době není problém mít doma hada jako domácího mazlíčka, ale raději se připravte na několik odlišností od běžně chovaných zvířat. Dnes se zaměříme na základní specifika v péči a podle nich zvládnete zhodnotit, zda je pro vás had tím pravým mazlíčkem.

Kdo je copywriter a proč ho potřebuje i vaše firma?

9. 6. 2022

Copywriting je v posledních letech často skloňované slovo a většina úspěšných firem ví, že je dobré s lidmi věnující se tomuto tématu navázat spolupráci. Jejich služby totiž mohou rozhodovat o tom, zda se z vaší značky stane love brand nebo zapadne mezi ostatní.

Jak na úrodný balkon uprostřed města

31. 5. 2022

Zelená barva uklidňuje. A pokud se nachází na rostlinách, tak to platí dvojnásob. V městských bytech je však problém s nedostatkem prostoru a vybudovat oázu v centru prakticky nejde. Nebo je to přesně naopak? Pojďme se podívat, jak si i vy můžete nechat zazelenat svůj balkón uprostřed města a kochat se krásou květin.

Jak se starat o ježka

26. 5. 2022

Pokud přemýšlíte o netradičním a nenáročném domácím mazlíčkovi, tak zkuste pozornost obrátit na ježky. Chov těchto roztomilých zvířátek je poměrně novinkou, ale určitě si vás tento pichlavý přátelský kamarád získá. Jak se o ježka starat, se dozvíte v dnešním článku.

Vyznáte se v nízkoenergetických domech?

17. 5. 2022

V posledních letech se stále častěji mluví o ekologii a úspoře energie. Možná jste také podlehli tomuto trendu a máte ve všech pojmech jasno, ale pro mnoho lidí je tato oblast stále neznámá. Pojďme se podívat, jaký je rozdíl mezi jednotlivými nízkoenergetickými domky.

Jak vyzrát na jarní únavu

4. 5. 2022

Jarní únava je nevítaný společník na první slunečné dny. Místo užívání krásných dnů se trápíme s bolestmi doma a sedíme u televize. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se jarní únavě vyhnout nebo ji alespoň výrazně zmírnit. Pojďme se společně podívat, jak s ní můžete zatočit.

Cestování vlakem s dětmi

4. 5. 2022

Cestování s malými dětmi je náročnější, a pokud je dítě neposedné, tak se cesta může změnit v noční můru jak pro rodiče, tak pro spolucestující. Vlak je relativně rychlý dopravní prostředek, kde má dítě určitou volnost pohybu, proto je u spousty rodin velmi oblíbený. Pojďme se společně podívat, jak se cestuje vlakem s dětmi.

5 nejčastějších rizik spojených s obezitou

26. 4. 2022

Obezita se řadí mezi jednu z civilizačních chorob, která sebou nese závažné komplikace. Nejde jen o estetiku, ale o celkové zdraví. Tělo je nadměrným nákladem tuku dlouhodobě zatěžováno a snadno dojde k rozvoji některých onemocnění. Pojďme se podívat na ta nejčastěji spojovaná s obezitou.