Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Největší zajímavosti z každé oblasti

Nejlepší bylinky na čajový detox

V současné době si stěží najdeme čas sami pro sebe. Cítíme se unavení a zahlcení světem. Možná cítíte, že potřebujete dobít baterky a zase se cítit dobře. Zkuste některý z mnoha detoxů, který odlehčí váš organismus a znovu jej nastartuje.

Had jako domácí mazlíček - rady pro začínající chovatele

Toužíte po netradičním mazlíčkovi a napadl vás právě had? V současné době není problém mít doma hada jako domácího mazlíčka, ale raději se připravte na několik odlišností od běžně chovaných zvířat. Dnes se zaměříme na základní specifika v péči a podle nich zvládnete zhodnotit, zda je pro vás had tím pravým mazlíčkem.

Kdo je copywriter a proč ho potřebuje i vaše firma?

Copywriting je v posledních letech často skloňované slovo a většina úspěšných firem ví, že je dobré s lidmi věnující se tomuto tématu navázat spolupráci. Jejich služby totiž mohou rozhodovat o tom, zda se z vaší značky stane love brand nebo zapadne mezi ostatní.

Jak na úrodný balkon uprostřed města

Zelená barva uklidňuje. A pokud se nachází na rostlinách, tak to platí dvojnásob. V městských bytech je však problém s nedostatkem prostoru a vybudovat oázu v centru prakticky nejde. Nebo je to přesně naopak? Pojďme se podívat, jak si i vy můžete nechat zazelenat svůj balkón uprostřed města a kochat se krásou květin.

Jak se starat o ježka

Pokud přemýšlíte o netradičním a nenáročném domácím mazlíčkovi, tak zkuste pozornost obrátit na ježky. Chov těchto roztomilých zvířátek je poměrně novinkou, ale určitě si vás tento pichlavý přátelský kamarád získá. Jak se o ježka starat, se dozvíte v dnešním článku.

Vyznáte se v nízkoenergetických domech?

V posledních letech se stále častěji mluví o ekologii a úspoře energie. Možná jste také podlehli tomuto trendu a máte ve všech pojmech jasno, ale pro mnoho lidí je tato oblast stále neznámá. Pojďme se podívat, jaký je rozdíl mezi jednotlivými nízkoenergetickými domky.

Jak vyzrát na jarní únavu

Jarní únava je nevítaný společník na první slunečné dny. Místo užívání krásných dnů se trápíme s bolestmi doma a sedíme u televize. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se jarní únavě vyhnout nebo ji alespoň výrazně zmírnit. Pojďme se společně podívat, jak s ní můžete zatočit.

Cestování vlakem s dětmi

Cestování s malými dětmi je náročnější, a pokud je dítě neposedné, tak se cesta může změnit v noční můru jak pro rodiče, tak pro spolucestující. Vlak je relativně rychlý dopravní prostředek, kde má dítě určitou volnost pohybu, proto je u spousty rodin velmi oblíbený. Pojďme se společně podívat, jak se cestuje vlakem s dětmi.

5 nejčastějších rizik spojených s obezitou

Obezita se řadí mezi jednu z civilizačních chorob, která sebou nese závažné komplikace. Nejde jen o estetiku, ale o celkové zdraví. Tělo je nadměrným nákladem tuku dlouhodobě zatěžováno a snadno dojde k rozvoji některých onemocnění. Pojďme se podívat na ta nejčastěji spojovaná s obezitou.

Nicholas Winton: hrdina druhé světové války

V hrůzách druhé světové války vyčnívají jména mnoha hrdinů, kteří riskovali svůj život pro ostatní. Jedním z nich je sir Nicholas Winton, který zachránil 669 dětí před jistou smrtí. Pojďme se podívat na život a činy tohoto pozoruhodného člověka se zlatým srdcem.

Tradiční desková hra Go

Deskové hry zažívají v posledních letech boom. Moderní strategické hry trénují logické myšlení a atraktivní témata nadchnou každého. Co si místo moderních her zkusit přesný opak? Zahrajte si hru Go, která se od pradávna hraje v Číně. Její sofistikovanost a důmyslnost vás možná překvapí. Velké plus je také vizuální atraktivita.

Jak vybrat šaty na ples

Šaty na plesy a společenské události mají přitáhnout pozornost a z jejich nositelky udělat královnu večera. Výběr šatů nenechávejte na poslední chvíli a věnujte mu náležitou péči, která se vám vrátí v obdivných pohledech všech okolo.

Jak vybrat deskové hry pro nejmenší

Deskové hry jsou bez nadsázky zábava pro celou rodinu na dlouhé večery, do špatného počasí a zabaví vás vždy, když to potřebujete. S výchovou malého hráče se nebojte začít brzo, jen si dejte pozor na dobrý rozjezd, ať mu hraní neznechutíte.

Top 5 míst Vysočiny

Vysočina je krásný kraj na pomezí Čech a Moravy. Najdete zde krásnou přírodu, skvělé podmínky na koupání, lyžování a spoustu památek. Najděte si čas a vyrazte za krásami Vysočiny. Garantujeme vám, že první návštěva nebude poslední. Tento kraj si totiž zamilujete.

Syndrom vyhoření – lenost nebo civilizační choroba?

Syndrom vyhoření byl poprvé popsán v roce 1974, a přestože se s ním setkáváme poměrně často, tak se lidé trpící touto poruchou setkávají s nepochopením. Jsou označováni za líné a nevděčné, což jim rozhodně nepřidává. Dnes se syndrom vyhoření považuje za jednu z civilizačních chorob a v roce 2019 byl zařazen mezi nemoci.

První cesta letadlem

První cesta letadlem je velký stres. Neznámé rušné prostředí vzbuzuje obavy a spousta lidí se strachuje už několik dní před odletem. Nemusíte se vůbec ničeho bát. Letiště mají svá jasně daná pravidla, a pokud je budete respektovat, tak dorazíte do své destinace s úsměvem na rtech.