Články & návody

Firmy pro Vás

Bc. Richard Kunovský, EFAvytvoření finančního plánu k dosažení finanční svobody.

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

STK Nová - STK Olomouc. Technická kontrola vozidel včetně kontroly světlometů.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

DW HYGIENA s.r.o. - HACCP na míru Želiv.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

JD Decentia, s.r.o. Praha - účetnictví online.

Největší zajímavosti z každé oblasti

5 TOP pražských galerií

6. 1. 2022

Jste opravdovými milovníky umění nebo chcete jen strávit kulturní chvilku ve víru hlavního města naší krásné země? Potom pro vás máme výběru nejoblíbenějších pražských galerií, které potěší svým množstvím stylů opravdu každého. Moderna nebo klasika? Vyberte si sami.

Vedení účetnictví či daňové evidence

31. 12. 2021

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s vedením účetnictví či daňové evidence? Sháníte někoho, kdo zpracuje a zaeviduje vaše faktury, platby, mzdy zaměstnanců – zkrátka veškeré nezbytnosti v rámci vašeho podnikání?

Celoroční bydlení v maringotce

30. 12. 2021

Alternativní bydlení se stává v poslední době stále větším trendem, který dodává lidem pocit naprosté svobody. Stále více lidí volí tento způsob bydlení, díky kterému ušetří peníze za nájem či hypotéku. Věděli jste, že v maringotce může bydlet celá rodina? Je tomu skutečně tak, protože bytoví designéři přicházejí se stále lepšími nápady jak ušetřit a využít každé místo.

Celiakie aneb potraviny obsahující lepek

23. 12. 2021

Lepek je obsažen v některých obilovinách. Lidé trpící celiakií nebo potravinovou alergií, se musí lepku vyhýbat. Pozření lepku pro ně může znamenat poškození sliznice tenkého střeva. Znáte opravdu veškeré potraviny, které lepek obsahují? Některé potraviny vás obsahem lepku překvapí.

Historie a zajímavosti ze světa šachu

16. 12. 2021

Setkali jste se s kouzelnou hrací deskou s černobílými nebo červenobílými poli? Tato deska poslouží ke spoustě zábavy. Můžete si zahrát dámu, šachy anebo sázky o úrodu? Pojďme se podívat na historii a zajímavosti, které se s hrou pojí. Věděli jste například, že hra šachy vznikla před více než 2000 lety?

5 TOP míst Jižní Moravy

10. 12. 2021

Plánujete dovolenou? Sami nebo s dětmi, na jeden den nebo na prodloužený víkend? Připravili jsme pro vás několik tipů z Jižní Moravy, které vám přinesou inspiraci. Podívejte se s námi do Moravského Krumlova, navštivte tajemný klášter Rosa Coeli nebo se nechte unést krásami Lednicko-valtického areálu.

Výroba ekologických kosmetických tamponů

30. 11. 2021

Máte vztah k ekologii? Pak vás jistě nadchne možnost vyrobit si vlastní ekologické odličovací kosmetické tampony. Jsou hitem posledních let, a protože je to stále ještě poměrně novinka, většinou jsou cenově hůře dostupné. Alespoň v případě, kdy jich chcete mít zásobu třeba na celý měsíc. Jak tedy na jejich výrobu?

Elektromobily a nabídka současného trhu

24. 11. 2021

Elektromobily jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat posledních let. Jsou považovány za ekologické a jejich obliba jde stále nahoru. Jsou sice dražší, ale přesto čím dál dostupnější. Také se pomalu vyrovnávají klasickým spalovacím motorům a v některých případech je i předčí.

Jak bojovat s únavou

19. 11. 2021

Únava je symptomem dnešní doby. Alespoň příležitostně jí trpí většina lidí. Někdo více, někdo méně, ale málokomu se vyhne úplně. Většinou za ni může špatná životospráva a špatně nastavený mindset. Přitom stačí tak málo, abyste byli plní energie a užívali si život naplno.

Udržitelná móda a její dostupnost

19. 11. 2021

V posledních letech se obracíme k ekologickému a udržitelnému způsobu života. S tím souvisí také udržitelná móda, často z lokálních zdrojů a v duchu fair trade. Kvalitní, nadčasová a z těch nejlepších materiálů. Vyrobená s láskou. Taková, která za pár měsíců nezapadne v přívalu nových kolekcí. Udržitelný způsob života je však mnohem víc.

Jak pečovat o achatiny

30. 10. 2021

Šnek větší než dlaň. Achatiny se staly v posledních letech oblíbenými domácími mazlíčky. Nezaberou místo a jsou nenáročné – ke spokojenosti jim stačí kousek něčeho dobrého a čisté prostředí. A občas pohladit. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit.

Jak využít stará okna

19. 10. 2021

Bouráte? Přestěhovali jste se do nového domu a na šli jste hromadu starých oken? Nebo se vám povalují ve sklepě už věčnost a vy nevíte, co s nimi? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak je kreativně využít.

Chia semínka pro zdraví

14. 10. 2021

Chia semínka obsahují velkou škálu pro tělo prospěšných látek. Jsou plné energie a pomáhají s prevencí v boji proti civilizačním chorobám a únavě. Kromě spousty benefit jsme pro vás připravili také recept na chia puding.

Švestka jako dar přírody

13. 10. 2021

Příroda nám přináší celou řadu tělu prospěšných darů, jejichž látky pomáhají předcházet řadě onemocnění, mezi které patří i civilizační choroby, a uvádí fungování lidského těla do rovnováhy. Švestkové výtažky se v rámci celostní medicíny používají již více než 2000 let. Setkat se s nimi můžeme i v kosmetice.

Operace očních víček

11. 7. 2021

Operace očních víček je jedna z nejčastějších kosmetických procedur. Vyhledávaná je zejména ženami ve středním věku, ale mezi uchazeči je možné najít i muže. Omlazení obličeje, které operace očních víček zprostředkuje, je žádanou změnou v celkové vizáži ženy. Mladší a jasnější pohled i vzhled přidá ženě na sebevědomí a spokojenosti.

Co je microblanding?

31. 10. 2020

Úpravu obočí není radno podceňovat. Obočí totiž výrazně dokresluje tvář a je zásadní pro dokonalý vzhled. To už je ostatně v dnešní době všeobecně známo, a tak se ženy (a ani muži již nejsou výjimkou) o své obočí pečlivě starají.