Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Největší zajímavosti z každé oblasti

Hubnutí za pomoci počítání kalorií

Zhubnout pár kilogramů nebo se rovnou vydat na dlouho cestu za zdravým životním stylem není nic jednoduchého, tedy za předpokladu, že to chcete udělat zdravě a trvale. Krátkodobé diety a zkratky nefungují. Naučte se jíst zdravě a ve správném množství. Pomoci vám může počítání kalorií.

5 tipů, jak zútulnit obývací pokoj

Obývací pokoj je reprezentativní místnost. Zveme sem svoje návštěvy a chceme, aby se tu každý cítil dobře. Ústředním bodem obýváku bývá gauč a dalšími výraznými prvky jsou televize a obývací stěna. Zakouzlete s rozestavením nábytku, přidejte pár drobností navíc a povzneste prostor na vyšší úroveň.

Jak se starat o morče

Morčata jsou po psech a kočkách nejčastějšími domácími mazlíčky. Jsou relativně nenáročná a zvládne se o ně postarat i menší dítě s pomocí dospělého. Aby vaše morče dobře prospívalo, tak nesmíte zapomínat na základní pravidla, která se dovíte v dnešním článku.

Jak opravit praskliny ve zdech

Praskliny ve zdech jsou nevzhledné a mohou ukazovat na vážnější problém v nosných konstrukcích. Kosmetická úprava menších trhlin není nikterak náročná a zvládne ji i méně zdatný kutil. Než se však pustíte do oprav, tak musíte zjistit, proč trhlina vlastně vznikla a problém odstranit.

Zatočte s únavou díky spánkové hygieně

Spánek je pro tělo naprosto přirozený, ale stále více lidí má problém nejen s usínáním, ale také s kvalitou spánku. Dlouhodobě nekvalitní spánek vede k chronické únavě, která zhoršuje celkovou kvalitu života. Důsledná spánková hygiena dokáže vyřešit spoustu problémů. Dodržujte těchto 7 tipů a zajistěte si kvalitní spánek.

Zemědělské trysky

Tryska je často nejdůležitější součástí postřikovače. Má největší vliv na kvalitu a efektivitu aplikace, tedy to, jestli se kapičky postřiku rozletí ve větru anebo naopak padnou přesně tam, kam vy chcete a zamýšlíte. Výběru té správné trysky byste tudíž měli věnovat dostatek času, protože ten se vám jistě vrátí v plodinách, které díky tomu vypěstujete. Volbou správné trysky dosáhnete maximálního využití a efektivity postřiku.

První jaderná bomba

Jaderné zbraně hromadného ničení vzbuzují respekt a strach. Jejich případné použití může vyhladit celá města i státy. Už po použití první jaderné zbraně bylo diskutováno mezinárodní humanitární právo. Dodnes vyvolává vlastnictví atomových zbraní spoustu etických otázek.

Historie jeansů aneb stále in

Alespoň jedny riflové kalhoty má doma každý. Přestože se na trhu pohybují téměř 150 let, tak nepatří do starého železa. V nových obměnách se s nimi setkáváme na přehlídkových molech světových návrhářů i šatnících běžných smrtelníků. Jak riflové kalhoty získaly svůj věhlas, se podíváme v dnešním článku.

Vysoká nadváha aneb když chybí sebeláska

S vysokou nadváhou se potýká stále větší množství lidí. Jedná se o diskutované téma, s kterým je spojena spousta mylných přesvědčení. Zpravidla ze strany lidí, kteří se s tímto problémem osobně ani zprostředkovaně nesetkali. To co je však největším problémem je sebeláska. Stejně jako u jiných fyzických či psychických problémů, i zde je potřeba začít u vztahu k sobě sama.

5 TOP pražských galerií

Jste opravdovými milovníky umění nebo chcete jen strávit kulturní chvilku ve víru hlavního města naší krásné země? Potom pro vás máme výběru nejoblíbenějších pražských galerií, které potěší svým množstvím stylů opravdu každého. Moderna nebo klasika? Vyberte si sami.

Vedení účetnictví či daňové evidence

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s vedením účetnictví či daňové evidence? Sháníte někoho, kdo zpracuje a zaeviduje vaše faktury, platby, mzdy zaměstnanců – zkrátka veškeré nezbytnosti v rámci vašeho podnikání?

Celoroční bydlení v maringotce

Alternativní bydlení se stává v poslední době stále větším trendem, který dodává lidem pocit naprosté svobody. Stále více lidí volí tento způsob bydlení, díky kterému ušetří peníze za nájem či hypotéku. Věděli jste, že v maringotce může bydlet celá rodina? Je tomu skutečně tak, protože bytoví designéři přicházejí se stále lepšími nápady jak ušetřit a využít každé místo.

Celiakie aneb potraviny obsahující lepek

Lepek je obsažen v některých obilovinách. Lidé trpící celiakií nebo potravinovou alergií, se musí lepku vyhýbat. Pozření lepku pro ně může znamenat poškození sliznice tenkého střeva. Znáte opravdu veškeré potraviny, které lepek obsahují? Některé potraviny vás obsahem lepku překvapí.

Historie a zajímavosti ze světa šachu

Setkali jste se s kouzelnou hrací deskou s černobílými nebo červenobílými poli? Tato deska poslouží ke spoustě zábavy. Můžete si zahrát dámu, šachy anebo sázky o úrodu? Pojďme se podívat na historii a zajímavosti, které se s hrou pojí. Věděli jste například, že hra šachy vznikla před více než 2000 lety?

5 TOP míst Jižní Moravy

Plánujete dovolenou? Sami nebo s dětmi, na jeden den nebo na prodloužený víkend? Připravili jsme pro vás několik tipů z Jižní Moravy, které vám přinesou inspiraci. Podívejte se s námi do Moravského Krumlova, navštivte tajemný klášter Rosa Coeli nebo se nechte unést krásami Lednicko-valtického areálu.

Výroba ekologických kosmetických tamponů

Máte vztah k ekologii? Pak vás jistě nadchne možnost vyrobit si vlastní ekologické odličovací kosmetické tampony. Jsou hitem posledních let, a protože je to stále ještě poměrně novinka, většinou jsou cenově hůře dostupné. Alespoň v případě, kdy jich chcete mít zásobu třeba na celý měsíc. Jak tedy na jejich výrobu?