Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Největší zajímavosti z každé oblasti

Těmto dietám se raději vyhněte

Každý z nás občas zatouží udělat něco se svým tělem. Nejčastějším přáním je shození přebytečných kilogramů. V zápalu boje se pak možná pustíme do první diety, která nás na internetu zaujme. V nejlepším případě zhubneme pár kilo a po pár dnech snahu vzdáme. V tom horším si rozhodíme zažívání a ztracená kila nabereme zpět.

Naučte se sbírat houby snadno a rychle

Češi jsou národ houbařů. Milujeme sbírání hub, jídla z hub a houby se vyskytují v mnoha našich úslovích. Houbaření máme zkrátka v krvi, ale přesto existují lidé, kteří se sběrem hub začnou až v dospělosti. Jak se naučit sbírat houby a neotrávit se po první smaženici, si prozradíme v dnešním článku.

Top 5 míst v Praze, která musíte navštívit

Naše hlavní město je cílem mnoha návštěvníků z různých koutů světa. Pokud nejste místní a v Praze jste byli naposledy na základní škole, tak to musíte napravit. Najdete zde spoustu krásných turistických cílů, ale i zapadlých krámků, uliček a zákoutí. Dnes vám přinášíme tip na 5 míst, která v Praze rozhodně nesmíte minout.

Bolesti zad jsou epidemií 21. století

Podle statistik se s bolestí zad někdy setkalo 80 % populace. Bez nadsázky můžeme říct, že jde opravdu o epidemii. Bolesti zad jsou odborníky zařazovány mezi civilizační choroby, protože souvisí s naším celkovým životním stylem. Boj s bolestí je během na dlouhou trať. Pokud se na něj vydáte, tak narazíte na spoustu překážek. Odměnou vám však bude život bez otravné bolesti.

Nízkosacharidová dieta – jak opravdu funguje?

Většina z nás touží čas od času shodit nějaké to kilo navíc. Bohužel se často uchylujeme k dietám, které nefungují nebo nám dokonce mohou ublížit. Nízkosacharidová dieta má své věrné zastánce i odpůrce. Jak to s ní vypadá v praxi a máme se jí obávat?

Co se děje s tělem, když málo spíme

Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Je to naprosto přirozená součást našich životů a přesto se v poslední době roztrhl pytel s lidmi, kteří trpí nějakou poruchou spánku. Spousta z nich svůj problém bagatelizuje, přestože jim hrozí vážné zdravotní komplikace. Pojďme se podívat, co s naším tělem udělá nedostatek kvalitního spánku.

Vybíráme zájezd na víkend - průvodce pro nerozhodné

Zájezdy na víkend nebo prodloužený víkend jsou velmi oblíbené. Nepotřebujete čerpat dovolenou, a přesto si užijete spoustu zábavy a poznání. K mání je spousta destinací u nás i v zahraničí a vybrat tu pravou může být pěkný oříšek. Pojďme si projít několik bodů, které vás navedou k víkendu podle vašich představ.

Vlna – materiál, který vás zahřeje

S rozvojem moderních technologií vznikají stále nové a nové materiály, které uspokojí naši poptávku i potřeby. Některé materiály jsou tu s námi od nepaměti a rozhodně nepatří do starého železa. Vlnu lze využívat mnoha způsoby a najde si uplatnění i dnes. Pokud nedáte dopustit na přírodní materiály, tak je vlna to pravé pro vás.

Poporodní deprese – problém, o kterém se nemluví

Poporodní deprese a jiné podobné stavy jsou v současné době dobře popsané a při vyhledání správné péče s nimi lze velmi účinně bojovat. Bohužel však ženy trpící poporodní depresí nenachází oporu ani u svých nejbližších, kteří nechápou, proč se novopečená maminka neraduje z miminka. Častokrát nastává kolotoč výčitek svědomí, slz a vyčerpání, který může mít vážné následky do budoucna.

Jak nám škodí modré světlo

Spánek je přirozená součást života lidí i zvířat. Bohužel stále více lidí trpí nějakou formou poruchy spánku. Málokdo z nich ale tuší, že zakopaný pes může být v něčem tak prostém, jako je světlo. V posledních letech se o problematice modrého světla mluví stále častěji, tak se na ni pojďme podívat podrobněji.

Hubnutí díky kalorickému deficitu

Většina zázračných diet od různých výživových poradců je založena na jedné jediné věci a tou je kalorický deficit. Možná si myslíte, že pro hubnutí musíte vyřadit sacharidy, tuky, jíst jen v určitou hodinu, ale tak to není. Jedinou cestou ke snížení hmotnosti je kalorický deficit.

Bylinky, které vám dodají energii

Každý z nás se někdy cítí unaveně a bez energie. Pokud potřebujete rychle doplnit energii a nechcete sahat po kávě, tak můžete vyzkoušet i jinou variantu. Možná najdete nového favorita na ranní šálek nebo si alespoň rozšíříte obzory a ochutnáte nové chutě.

Správná péče o povlečení prodlouží jeho životnost

Ložní prádlo je součástí našeho spánku. Trávíme s ním spoustu času a ani si to neuvědomujeme. Správná péče o ložní prádlo nám zajistí prodloužení jeho životnosti, ale také zlepší hygienické standardy. Na polštáři spočívá během noci naše tvář a nedostatečně vyprané ložní prádlo může dokonce způsobit vleklé kožní problémy.

Deskové hry nejsou jen pro děti

Pokud se řeknou deskové hry, tak si většina představí dětské hry na trávení dlouhých zimních večerů. Moderní deskovky nabízí mnohem víc, než jen zabití času. Pokud vás hraní opravdu chytne, tak se dostanete do úžasného světa a komunity hráčů a už nebudete muset večer přemýšlet, co budete dělat, protože budete hrát deskovky.

5 tipů, jak ušetřit při nákupu letenek

Cestování na vlastní pěst je dobrodružství, které by měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý cestovatel. Velkou výhodou je soběstačnost a flexibilita, což vám umožní ušetřit na spoustě věcí a užít si dovolenou přesně podle svých představ. Jak ušetřit při nákupu letenek, si prozradíme v dnešním článku.

5 TOP českých rozhleden

Rozhledny jsou oblíbeným turistickým cílem. S jejich výstavbou se v posledních letech roztrhl pytel a najdete mezi nimi opravdové skvosty. Pojďme se podívat na pět rozhledem, které drží prvenství ve své kategorii a rozhodně stojí za návštěvu.