Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Vedení účetnictví či daňové evidence

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s vedením účetnictví či daňové evidence? Sháníte někoho, kdo zpracuje a zaeviduje vaše faktury, platby, mzdy zaměstnanců – zkrátka veškeré nezbytnosti v rámci vašeho podnikání?

V tom případě se můžete obrátit na firmu, která si hravě poradí s každým daňovým dokladem, pomůže s daňovými odpisy, vyzná se v podvojném účetnictví a je zkrátka odborníkem na poli účetnictví a daní. Záleží však jen na vás, zda se v této oblasti, která je poměrně specifická a často v ní dochází k úpravám v podobě vyhlášek a zákonů, zda svěříte tyto záležitosti externímu poskytovateli služeb či nikoliv. Ať tak nebo tak – vždy je potřeba pracovat v souladu s platnými prováděcími vyhláškami k zákonu o účetnictví a českých účetních standardů.

Výhodou již zaběhlých a ověřených společností, které se zabývají světem účetnictví a daní, je jejich široká a komplexní nabídka služeb směrem ke klientovi a jeho předmětu podnikání. Konkrétní služby a úkony se pak odvíjí od individuálních potřeb zákazníka. Mimo klasické služby lze realizovat prostřednictvím daňové kanceláře například také:

  • vedení daňové evidence
  • vedení podvojného účetnictví
  • zpracování mzdové agendy
  • daňová poradenství
  • ekonomické konzultace
  • zastupování klientů při jednání s úřady či pojišťovnami
  • audit účetnictví

Pro koho jsou služby daňové kanceláře určeny?

V případě, že s podnikáním začínáte nebo se vaše firma rozrostla zásadním způsobem – vedení účetnictví či daňové evidence může být snazší, pakliže se spojíte s těmi, kteří ovládají České účetní standardy, zákon o účetnictví a neustále sledují a drží krok s novými změnami, kterých je v této sféře každoročně nespočet. Vedení účetnictví má svá pravidla a zákonitosti, které nejednoho podnikatele leckdy zbytečně obírají o čas, finance a odklání jeho pozornost od hloubky a předmětu podnikání.

Daňová kancelář, s. r. o. sídlící v Brně poskytuje precizní servis a zpracování veškerých dokladů v rámci Jihomoravského kraje již od roku 1995.

Fotografie