Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Operace očních víček

Operace očních víček je jedna z nejčastějších kosmetických procedur. Vyhledávaná je zejména ženami ve středním věku, ale mezi uchazeči je možné najít i muže. Omlazení obličeje, které operace očních víček zprostředkuje, je žádanou změnou v celkové vizáži ženy. Mladší a jasnější pohled i vzhled přidá ženě na sebevědomí a spokojenosti.

Pro operaci očních víček se rozhoduje žena ve chvíli, kdy se jí na horních víčkách vytvoří přebytek kůže, nebo jsou příliš těžká. V některých případech může kůže z horního víčka ohrožovat dobrý výhled a zrak. Pokud k tomu dojde, je zákrok brán jako zdravotní indikaci.

Operace očních víček není vhodná pro jedince s různými operacemi očí, je nutné vždy případné předchozí operace konzultovat. Také pacienti užívající léky na srážení krve musí být na operaci nachystáni.

Operace víček je prováděna na chirurgickém sále, v lokální anestezii. Operace je hotova do hodiny, rána na víčku je zašita tak, aby vzhled byl co nejlepší. Po korekci víček odejde pacient se zalepenými víčky a zůstává v domácím klidu. Doporučuje se spát s podloženou hlavou, dodržovat klidový režim a přikládat chladné obklady. Stehy po operaci jsou asi po týdnu vytaženy, po 14 dnech od operace je možné vrátit se k normálnímu režimu. Do 3 měsíců bude výsledek nejvíce zřetelný, tou dobou se plně zotaví pooperační otok a jizvy.

Blefaroplastika, tedy operace očních víček je specializovaná operace a vyplatí se, když si pro její provedení vyberete osvědčené profesionály. Obraťte se s důvěrou na naši kliniku a my Vám zajistíme odborný zásah i následnou péči. Pokud se tedy trápíte „pytlíky pod očima“, objednejte se na jejich odstranění co nejdříve a můžete se těšit na Váš nový, svěží pohled. Jestliže máte nejasnosti a potřebujete konzultovat detailní otázky, oslovte naše zaměstnance. Projdou s Vámi všechny detaily zákroku k Vaší plné spokojenosti.

Fotografie