Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Kabelka jako pomocník i módní ikona

Osobní kabelka je pomocníkem každé ženy, uschová si v ní nejen peněženku s mobilem, ale také důležité pomůcky pro celý den. Moderní jsou dnes lehké, crossbody kabelky, které mají nastavitelný popruh na rameno. Díky tomu máte obě ruce volné, a tak pokud jste na procházce s dětmi či jedete na kole, můžete se věnovat i jiným činnostem, než je držení tašky. Crossbody kabelky se dnes šijí v mnoha moderních stylech, s různými barevnými kombinacemi, ozdobnými flitry a v rozličných velikostech. Mají podšitou vnitřní část a zapínání na zip. Vyberte si kabelku z kvalitních materiálů a bude Vám sloužit dlouhá léta. Důležité je také vhodně ji zkombinovat se stylem oblečení, takže pokud vyrážíte často sportovat, či za kulturou, pořiďte si pro každou příležitost osobitou kabelku, Vaše celková vizáž se tím jen pozvedne.

Jinou kapitolou jsou kabelky do ruky. Ty většinou nosíme na formální akce ke společenským šatům. Je tedy třeba přizpůsobit k nim i výběr bot. Kabelka do ruky je výrazným doplňkem, ať už ji nesete v ruce, na předloktí či na lokti. Užijete ji i pro pracovní příležitosti, na důležitá jednání. Můžete si vybrat i kabelku vybavenou kapsou na tablet či notebook. Kvalitní kabelka je většinou dražší záležitost, nezapomínejte tedy o ni pravidelně pečovat, aby zůstala v dobrém stavu.

Pokud hledáte pomocníka na výběr správné tašky pro Vás, obraťte se s důvěrou na náš obchod. Naše usměvavé pracovnice Vám poradí, jakou tašku si máte vybrat, podle příležitosti jejího použití, podle Vaší postavy i typu osobnosti. Dobrá taška Vám sedne do ruky i do života. Přijďte si k nám prohlédnout širokou nabídku kvalitních tašek, za příznivou cenu, a odejdete v ruce s novou pomocnicí do Vaší každodenní rutiny. Ať už Vám padne do oka klasická černá, hnědá, či červená, každá z nich Vás potěší.

Fotografie