Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Co je microblanding?

Úpravu obočí není radno podceňovat. Obočí totiž výrazně dokresluje tvář a je zásadní pro dokonalý vzhled. To už je ostatně v dnešní době všeobecně známo, a tak se ženy (a ani muži již nejsou výjimkou) o své obočí pečlivě starají.

Trávit ale každý den minuty upravováním tvaru, dokreslováním či jinými záležitostmi však ubírá drahocenný čas i energii. Takže co s tím? Je možné obočí upravit trvaleji. Řeč je například o microblandingu.

Jde o metodu, která, pokud je prováděna správně, je téměř nebolestivá, avšak velice efektní. Obočí zhustí a dokreslí maximálně přirozeně. Vy jenom rozkvete a okolí bude pátrat po tom, jak je to možné.

A jak to tedy funguje? Před samotnou aplikací procedury proběhne konzultace. Zkušená stylistka si poté obočí předkreslí a následně tenkými čepelkami dělá krátké rýhy, které napodobují směr růstu obočí. Z těchto ranek se přibližně po týdnu odloupnou stroupky a zbylé minijizvičky dokonale napodobují obočí. Je třeba dojít ještě na kontrolu zhruba po pěti týdnech, kde se opraví případné nedostatky.

Pro mnoho žen zásadní otázka je: bolí to? Odpověď je třeba trochu více rozvést. Před započetím microblandingu se na obočí aplikuje lokální anestezie, která oblast znecitliví. Klientky u této procedury mnohdy i usnou, což o mnohém svědčí. Poté trvá zhruba týden, než se stroupky odloupnou. Během této doby mohou klientky pociťovat bolest nebo také svědění. Není to však nic, co by se nedalo vydržet.

Vzhledem k tomu, že výsledek vydrží asi dva roky, je možné po této době proceduru zopakovat a přizpůsobit tak tvar obočí jak momentálním trendům, tak i aktuálnímu vzhledu svého obličeje.

Naproti tomu pudrování obočí je metoda, která je trvalá. Dokreslí vaše obočí, opticky jej zhustí a vzhledem více připomíná permanentní make-up. Pigment časem může měnit barvu, ale rozhodně má tato metoda delší trvání než microblanding. Záleží tedy jen na vašich preferencích.

Hledáte-li salón, kde byste si nechal(a) microblanding či pudrování obočí udělat, rozhodně vybírejte dobře. Přece jen jde o zásah do vašeho těla, byť jen do svrchní části kůže.

Například v Brně dělají nejen microblanding či pudrování obočí kvalitně a za příznivé ceny v salónu Aesthea. Pro více informací navštivte jejich stránky www.aesthea.cz.

Fotografie