Články & návody

Euro palety Brno - EURO palety o rozměrech 1200 x 800 mm.

S.B. Comp. spol. s r.o. - hmoždinky a kotvy do betonu.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Praze a okolí. Možnost přidat kurz zdarma.

Zastřešení bazénů Desjoyaux - montáž zastřešení bazénů v Ostravě a okolí.

Joppa Logistics s.r.o - nadrozměrná doprava po ČR i v EU.

MKM Jazyková škola Brno - skupinové jazykové kurzy v centru Brna.

Vinařství Plaček - kupujte víno přímo od vinaře.

Otevreniauta.cz - nouzové otevření auta v Brně a okolí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů v Brně a okolí.

Plastická chirurgie MUDr. Šárka Stiborová - plastické operace prsou v Brně.

Nezapomínejte na rozvíjení pracovních vztahů

V zaměstnání je velmi důležité, aby spolu lidé z jednoho oddělení či celého podniku pracovali jako tým, měli mezi sebou dobré vztahy, a pomáhali si v obtížných pracovních záležitostech a situacích.

Když se každý pracovník bude zajímat pouze o sebe a nebude ochoten zapojit se do řešení společných firemních problémů, odrazí se to na výsledcích celého podniku. Je velmi důležité, aby mezi kolegy ve firmě panovala důvěra, klid, bezproblémová komunikace a maximální možná spolupráce. Pokud tomu tak není, je zapotřebí s tím něco udělat!

Jedním z možných řešení je teambuilding, což je souhrn nejrůznějších aktivit, které slouží ke stmelení kolektivu. Je to jednoduchý způsob, jak poznat své kolegy i mimo běžný pracovní proces. Můžete se o nich tedy ledacos dozvědět a uvědomit si, že to jsou skvělí lidé. Mnoho aktivit je utvořeno také tak, abyste se naučili pracovat společně a začali lépe a více navzájem komunikovat.

Existuje celá řada aktivit, které můžete pro teambuilding zvolit. Jednou z klidnějších forem je společná večeře nebo firemní večírek, během kterých se sice můžete lépe poznávat, avšak nejedná se o aktivitu, do které zapojíte celý tým. Mnohem efektivnější jsou adrenalinové zážitky či nejrůznější soutěže.

Pokud si firma může dovolit za programy či eventy zaplatit profesionální firmě, která se o vše postará, tím lépe, neboť tak alespoň budete mít jistotu, že bude aktivita stát opravdu za to. Některé brněnské teambuildingové agentury nabízejí skutečně legendární zážitky a vskutku originální aktivity, na které se bude mezi kolegy jistě ještě dlouho vzpomínat.

Neberte vztahy ve firmě na lehkou váhu, neboť spolupracující kolektiv je základním kamenem k úspěchu celé společnosti.